O NAS

Collegium Mondial Travel

Collegium Mondial Travel sodi med vodilne tour operatorje za mlade v srednji Evropi in kot potovalna agencija združuje blagovne znamke Collegium, Mondial Travel, Cooltura, Travel2Ultra, Croatia Music Festivals, Knockout Snow Festival in druge. S pomočjo razvejane partnerske mreže mlade popeljemo na različne destinacije po svetu, ter jim omogočimo aktivno športno in kulturno udejstvovanje, ponudbo pa nadgrajujemo z najkvalitetnejšim in najatraktivnejšim glasbeno-zabavnim dogajanjem.

Poslanstvo

Našim potnikom, ki so željni novih dogodivščin po svetu, zagotoviti odlično potovalno izkušnjo, zadovoljiti njihove želje in potrebe ter vedno preseči njihova pričakovanja.

Vizija

Postati vodilni akter v regiji za vse oblike sodobnega turizma in najboljši partner našim strankam. Slednjim zmeraj zagotoviti najboljši možni produkt z najvišjo kakovostjo storitev.

OPIS DELAVNEGA MESTA

Ponujamo

  • Delo v mladem in kreativnem okolju,
  • delo na potovalnih/festivalskih platformah, kot so Collegium, Mondial, Travel2Ultra, Croatiamusicfestivals, Springbreak, in druge.
  • Strokovno izpopolnjevanje, karierni razvoj in napredovanje, ter
  • dobre delovne pogoje.

OPIS DELOVNEGA MESTA

Gre za delovno mesto, ki obsega urejanjem vzdrževanje in vodenje socialnih omrežij; t.j. priprava objav in strategij, kako najbolje izkoristiti platforme Facebook, Instagram ter LinkedIn za doseganje ključnih uporabnikov in kupcev.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • Sprotno spremljanje trendov, novosti in smeri razvoja digitalnih medijev in oglaševanja na njih.
  • Montiranje enostavnih video vsebin ter
  • Oblikovanje slik za objave na socialnih omrežjih,
  • komunikološko znanje,
  • odlično znanje slovenskega jezika,
  • aktivno znanje angleškega jezika in
  • poznavanje uporabniških orodij MS Office.
  • Samostojnost, ustvarjalnost, proaktivnost in pripravljenost za timsko delo.
  • Sposobnost strateškega in analitičnega razmišljanja,
  • kreativnost in
  • timska naravnanost.

ZNANJA:

Pričakujemo da imate da ste tako strokovnjak kot navdušenec s področja socialnih omrežij. Oseba ki v sebi nosi znanja s tega področja, ter oseba ki je ves čas pripravljana na izobraževanje, ter spremljanje in obnašanje naših potencialnih kupcev ter njihovih navad.

  • Excel, Powepoint, Word, Google Docs
  • Poznavanje socilanih omrežij (Facebook, Google, Instagram, Linkedin)
  • Pisanje različnih besedil (pisanje jasnih, strnjenih besedil za blog, poročila, predstavitve ipd.) ter urejanje in lektoriranje besedil
  • Poznavanje orodij za oblikovanje in urejanje video vsebin (Adobe, Corel orodja ali podobno)
  • Poznavanje digitalnega marketinga in platform kot so Adwords in Facebook Bussines so prednost.

VAŠ PRISPEVEK

  • samostojno ustvarjanje idejnih konceptov objavljanja na socialnih omrežjih
  • pisanje kreativnih vsebin in objavljanje na socialnih omrežjih
  • prevajanje v angleški jezik

POSEBNE ZAHTEVE – PREDNALOGE:

  • Pripravite svojo prošnjo in življenjepis
  • Glede na trenutno stanje naših socialnih omrežij (povezave spodaj) napišite kater stvari so dobre, kaj bi izboljšali in katere so po vašem mnenju pomanjklivosti · Vse skupaj pošljite na info@cmt.si s pripisom »Prijava na razpis – social/ads« Prijave sprejemamo do 5.4.2018

Croatiamusicfestivals

Collegium

Mondial travel